Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci

Muzeum lega

Dne 19.5. se ST. vydala na cestu do Kutné Hory. Naším cílem bylo Muzeum lega. Co dodat: muzeum bylo super, počasí nám přálo, děti si prohlédly zajímavou expozici,  stavěly, sportovaly, ale též se učily.