Muzeum lega
Dne 19.5. se ST. vydala na cestu do Kutné Hory. Naším cílem bylo Muzeum lega. Co dodat: muzeum bylo super, počasí nám přálo, děti si prohlédly zajímavou expozici, stavěly, sportovaly, ale též se učily.

Dne 19.5. se ST. vydala na cestu do Kutné Hory. Naším cílem bylo Muzeum lega. Co dodat: muzeum bylo super, počasí nám přálo, děti si prohlédly zajímavou expozici, stavěly, sportovaly, ale též se učily.
